Bekci-Tur-Kontrol-Sistemleri

Tur kontrol sistemleri

Sentinel Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Sentinel Bekçi Tur Kontrol Sistemleri , Özel tasarımı sayesinde darbelere dayanıklı ve su geçirmez özelliktedir.
Tek bir şarj ile ortalama 3 ay kullanılabilir.
Sentinel, IP68
Sentinel bekçi tur kontrol sistemleri , diğer benzer ürünlerde yaşanan, yağmurlu havalarda güvenlik noktalarını okumama sorununu tamamen ortadan kaldırır.

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri Bileşenleri 

• Sentinel – Bekçi Saati (Ana Ünite)
• Güvenlik Görevlisi Kimlikleri
• Kontrol Noktaları
• Usb Kablo
• Bekçi Kontrol Programı (bilgisayar yazılımı)
• Vida – Dübel Seti
• Kullanım Klavuzu

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri Nedir ?

Bekçi tur kontrol sistemleri herhangi bir mekanın güvenliğini sağlamakla yükümlü olan Güvenlik Görevlilerini kontrol etmek amacıyla kullanılan bir sistemdir. Mekanik kurmalı Bekçi Tur kontrol sistemleri ile yapılan bu kontroller, günümüz teknolojisinde yerlerini elektronik ve bilgisayar tabanlı Bekçi tur kontrol Sistemlerine bırakmıştır. Bekçi Tur Kontrol Sistemleri sayesinde mülk ve mallarınızı emanet ettiğiniz güvenlik görevlilerinin, sorumluluklarını yerine getirip getirmediklerini tespit etmeniz daha da kolay hale gelmiştir.

Sentinel Bekçi Tur Kontrol Sisteminin Kullanımı

Sentinel Bekçi Tur Kontrol Sistemleri’nin kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Bilgisayar yazılımı ile öncelikle güvenlik noktaları ve güvenlik görevlilerine ait kimlikler tanımlanır. Daha sonra güvenlik görevlisi kendine ait kimliği tura çıkarken ana üniteye (Sentinel’e) dokundurarak tura başlar; firmanın çeşitli yerlerine asılan güvenlik noktalarına dokunmak suretiyle turu tamamlar. Tur süresince devam eden bu hareketler daha sonra bilgisayar yazılımı ile PC ortamında saklanarak istenilen her an raporlanabilir. Pc ortamında saklanan bu kayıtlar sayesinde Güvenlik Görevlileri’nin hangi tarih ve saat’te hangi güvenlik noktalarını dolaşıp dolaşmadıkları raporlanabilir.

Sipariş hattı

Email:
info@cesguvenlik.com

Sabit:
+90 (282) 726 0 237

Cep:
+90 (544) 726 0 237