OTOPARK SİSTEMLERİ

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Günümüzde hemen hemen her otoparkta bariyer sistemlerine rastlamaktayız. Güvenliğin yanı sıra araçların geçiş kontrolünü de sağlayan bariyer sistemleri, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Üstelik bu bariyerlerin kol uzunlukları kullanacağınız alanın genişliğine göre değişiklik göstererek her ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunmaktadır. Avax otopark bariyerleri ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor.

Avax otopark bariyerleri ile sitelerde, havaalanlarında, holdinglerde, iş merkezlerinde, plazalarda ve buna benzer her alanda yer alan otoparklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Üstelik Avax bariyerlerin zaman kontrolü özelliği ile bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz. Avax bariyerleri ayrıca parmak izli, yüz taramalı ya da kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanarak tetikleyebilirsiniz. Bu bariyerler, aracın geçişi esnasında bariyer kolu üzerinde durması durumunda hareket sensörünü engeller. Hiçbir uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanmaz. Araç geçişini tamamladığında ise bariyer kolu kapanma işlemine devam eder. Sensör kontrolü ile güvenliğin %100’e çıkarılmasını sağlayan bariyer sistemleri ile ayrıca acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş modu mevcuttur. Yangın, deprem veya afet gibi alarm durumlarında bariyer koluna uzaktan kumanda ile tetik verilse dahi komut işlemez ve otomatik olarak serbest geçiş sağlanır. Kullanımları kadar kurulumları da oldukça basit olan Avax bariyerler, ikaz lambası ile bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi esnasından sürekli olarak yanıp sönerek kullanıcısına bilgilendirme yapmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak bu bariyer sistemlerinde istenen besleme gerilimi şartlarını sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile de dekoratif bir görünüm sunan bariyer sistemlerinin fiyatları, bariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir.

ÜRÜNLER

AVAX MN6

Avax MN6 bariyer sistemi, acil mod özelliği sayesinde yangın, deprem, afet vb. durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

AVAX MN5

Avax MN5 bariyer sistemi, özgün tasarımı ile dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunmaktadır.

AVAX MN3

Avax MN3 otopark bariyer sistemi 3 metrelik bir kola sahiptir. Kolu 2 saniyede açılmakta veya kapanmaktadır.

AVAX DZ6

Dış hava koşullarından etkilenmeden çalışır. 220 Volt ile beslenir. 6 metre kola sahip olup istenirse kol uzunluğu kesilerek kısaltılır.

AVAX DZ3

Avax DZ3 bariyer sistemi kolu 3 metre ve ara uzunluklara sahiptir. Montaj kiti bulunması sayesinde montajı basit ve hızlı olmaktadır.

Akordiyon Bariyer

PERKOTEK A.Ş, AVAX Akordiyon bariyer sistemlerin Türkiye distribütörü olup fiyat avantajı ile Türkiye’nin her yerine teslimat yapabilmektedir.

OTOPARK BİLET VERME MAKİNASI

Ücretli otopark girişleri için kullanılan AVAX bilet verme makinası hızlı ve sessiz olarak iç ve dış mekanlarda sorunsuz olarak çalışır.

Emniyet Fotoseli 1 çift

Otopark bariyeri emniyet fotoseli, bariyerler ve otomatik kapıların motorlarında kullanılmaktadır.

Bariyer Flaşör Lamba

Perkotek flaşör lamba, yanıp sönerek bariyerin hareket etmesi esnasında etrafında yer alan kişileri ve araçları uyarmaktadır.

LOOP DEDEKTÖR

AC220V, 50HZ
2 adet röle çıkışı
4 derece ayarlanabilir tek kanal

Uzaktan Kumanda Alıcı Ünite

Uzaktan kumanda alıcı ünite, günümüzde bütün otomatik kapı sistemlerinde, bariyerlerde ve yana kayara kapılarda kullanılabilmektedir.

Strike MN-905 Buton

Boyutları: 83L x 32W x 25 H (mm)
Materyal: Anahtarlı Paslanmaz Çelik Panel
Akım: 3A, 36VDC Ma
Çıkış Kontakları: NCCOM
Mekanik Ömrü: 500.000 Kez Açma (Test Edilmiştir)
Çalışma Isı Aralığı: 10~+55℃(14-131F)
Nem: 0-95%
Ağırlık: 0.086 kg

Uzaktan Kumanda

Uzaktan kumanda ile bariyerin yanında olmasanız bile açılıp kapanmasını bu kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Bariyer Kolu Oturma Çatalı

Bariyer kolu oturma çatalı, 4 metre ve üstü uzunlukta olan bariyer kolları kapandığında, uzun olan kola destek olması için kullanılan oturma çatalıdır.

ARAÇ ALTI ARAMA AYNASI

Alüminyum elektrostatik boyalı boru profil gövde
Geniş dışbükey tümsek ayna
Galvaniz kaplama, lastik çerçeve, saç koruma
Pilli fener (4 yedek AAA pil)
Plastik kaplama tırtıllı tutma sapı
Küresel çok yönlü tekerlek

YÖNLENDİRME ŞERİT BARİYERLERİ

Şerit bariyerler; kalabalık ortamlarda insanların doğru şekilde yönlendirilmesi, geçişlerinin engellenmesi yahut sıraya sokulması için kullanılmaktadır.

STRIKE B5 TEMASSIZ NO TOUCH BUTON

Temas etmeden elinizi yaklaştırdığınızda çalışan STRIKE No Touch kullanıcılarına hijyeni garanti etmektedir.